Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Moszowice - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

800 000 zł203,50 m² 3 931,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Moszowice, dom jednorodzinny, 203 m2, sprzedam, 800 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Moszowicach w gminie Kotla, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Grodzka

Stare Miasto,Głogów(Moszowice + 10 km)

1 499 000 zł341,80 m² 4 385,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:147 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam wyjątkową kamienicę w centrum miasta Głogów, ul. Grodzka. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Potoczek

Potoczek(Moszowice + 20 km)

699 000 zł100,77 m² 6 936,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

W ofercie sprzedaży nieduży, przytulny dom pod Polkowicami, o powierzchni użytkowej 78,44 m , (ogólna pow. podłóg 100,77 m ) - dom idealny dla 3-4 osobowej rodziny lub pary, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Radwanice(Moszowice + 21 km)

1 199 000 zł107,86 m² 11 116,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na sprzedaż radwanice (powiat polkowicki) Cena: 1 199 000 zł Lokalizacja: radwanice, powiat polkowicki Powierzchnia użytkowa: 107,86 m Powierzchnia działki: 950 m Garaż: jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilków

Wilków(Moszowice + 13 km)

849 000 zł149,40 m² 5 682,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 149 m , położony w miejscowości Wilków, w gminie Głogów, zaledwie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowa Sól(Moszowice + 23 km)

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w samym centrum Nowej Soli z ogromnym potencjałem do zamieszkania oraz prowadzenia działalności usługowej! rozkład: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogów

Nosocice,Głogów(Moszowice + 10 km)

3 650 000 zł1 300 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, oferta bez prowizji dla kupującego! Sprawdzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Nowa Sól

Nowa Sól(Moszowice + 23 km)

610 000 zł87,23 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Centrum Regionu - Osiedle Kanva - Domy w dobrym klimacie Biuro Nieruchomości Greentown zaprasza do zapoznania się z ofertą domów skrojonych na miarę wybudowanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Jabłona

Nowa Jabłona(Moszowice + 20 km)

750 000 zł112,47 m² 6 668,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 517 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom z własnym stawem na sprzedaż, o powierzchni całkowitej ok.112,47m2. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Siedlnica

Siedlnica(Moszowice + 21 km)

255 000 zł238 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 169 m²

Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Urokliwa nieruchomość w zielonej okolicy! Siedlnica, gm. Wschowa (67-400) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzepielów

Krzepielów(Moszowice + 7 km)

219 000 zł130 m² 1 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni około 130 m , położona na działce o powierzchni około.